HYGIENA

Hygiena na pracovišti

Dodáváme kompletní sortiment výrobků pro osobní hygienu, která svou kvalitou, ohleduplností k životnímu prostředí, rozmanitostí sortimentu a ekonomikou provozu dokáže pokrýt potřeby všech zákazníků.


Papírové výrobky, dávkovače, zásobníky

Péče o ruce,  mytí rukou


Papírové výrobky, dávkovače, zásobníky, průmyslové utěrky

KRÉMY NA RUCE


Hand Cream Cannabis - krém pro normální, suchou až citlivou pokožku obsahuje konopný olej a extrakt z celé rostliny, který dodává spotřebiteli maximum cenných látek. Krém má protizánětlivé, antibakteriální, protialergické a regenerační vlastnosti.

Hand Cream Minerals - krém s obsahem minerálů z Mrtvého moře a extraktem z mořských řas je doplněn o biominerály mědi a manganu, které spolu tvoří zdroj bioaktivních prvků potřebných pro vyváženou biochemii buněk pokožky. Obsahuje komplex vitamínů, bio-minerálů, glycerinu, panthenolu, bambucké máslo s přírodními UV filtry, růžový a mandlový olej a regenerační a protivráskový oleoamin jež pokožku zjemňuje a hydratuje.

Hand Cream Aloe - středně tučný, hydratační a výživný krém pro všechny typy pokožky s extraktem z Aloe vera a kolagenem. Aloe vera pomáhá k regeneraci pokožky a chrání ji před působením volných kyslíkových radikálů. Obsahuje kompletní řadu významných bio minerálů, vitamínů, karotenoidů, bio flavonoidů a mukopolysacharidů. Všechny tyto substance se podílejí na ochraně, regeneraci pokožky a na podpoře kožních biochemických procesů.

Hand Cream Calendula - krém pro normální, suchou až citlivou pokožku obsahuje olej z měsíčku lékařského, který kvalitně zvlhčuje, pěstí, chrání, regeneruje a hojí. Vitamín E, panthenol, bambucké máslo a glycerin chrání pokožku před vysoušením a zajišťují přirozenou hydrataci.

VŠECHNY KRÉMY JSOU VYROBENY V BIO KVALITĚ.

Hand Cream Aloe - krém na ruce s kolagenem a aloe vera

Hand Cream Cannabis - krém na ruce s konopím 

Hand Cream Minerals - krém na ruce s minerály z Mrtvého moře 

Hand Cream Calendula - krém na ruce s měsíčkem lékařským 

Balení : 6 ks/kt

Dodáváme v plastové láhvi o objemu 500 ml s praktickým uzávěrem k snadnému dávkování případně doplňování do dávkovačů.